Пиво може захистити від розвитку хвороби Альцгеймера: вчені

Пиво може захистити від розвитку хвороби Альцгеймера: вчені

Хвороба Альцгеймера — це поступальне неврологічне захворювання, що призводить до поступової втрати пам’яті, когнітивних здібностей, а також змін у поведінці та здатності до виконання повсякденних завдань. Досі немає ліків проти цього розладу, є лише препарати, які можуть керувати симптомами та сповільнити його прогрес. Вчені Міланського університету Бікокка (Італія) вважають, що позитивний вплив на мозок мають квіти хмелю.

Хімічні речовини хмелю можуть пригнічувати агрегацію бета-амілоїдних білків, які пов’язані з хворобою Альцгеймера. Такого висновку вчені дійшли після того, як вивчили сполуки у чотирьох сортах хмелю — житецькому, Cascade, Tettnang та Summit.

Як виявилося, екстракти хмелю мають антиоксидантні властивості та можуть запобігти агрегації бета-амілоїдних білків у нервових клітинах людини. Найефективнішим виявився екстракт хмелю Теттнанг, який міститься у багатьох видах лагеру та легкого пива.

Вчені розділили цей екстракт на фракції. Одна з них містила високий рівень поліфенолів і мала потужну активність інгібування антибіотика. Завдяки цим процесам організм може усувати погано згорнуті нейротоксичні білки. Подальші дослідження показали, що екстракт хмелю Теттнанг захищає хробаків від паралічу.

Це свідчить, що надалі фармацевти можуть використовувати сполуки хмелю для розробки харчових добавок. Вони допоможуть захистити мозок від ушкоджень, пов’язаних із хворобою Альцгеймера, пише журнал ACS Chemical Neuroscience («Хімічна неврологія»).

Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Хронічний гастрит
Класифікація хронічного гастриту за формами, видам...
Реклама
Аналіз крові допоможе діагностувати депресію та біополярні розлади: вчені
Тривожні розлади — це група психічних захворювань,...
Вчені сказали, чи треба спати вісім годин на добу після 40 років
Ідея про те, що дорослій людині потрібно спати віс...
Реклама