Рецепт збереження молодості шукайте у гранаті

Рецепт збереження молодості шукайте у гранаті

Гранат має протимікробні, протизапальні та протиракові властивості. Однак у його листі, корінні та залишках також містяться корисні молекули. Вилучення їх допоможе розробити необхідні препарати

Вчені дослідницького центру Casaccia у Римі (Італія), які займаються питаннями здоров’я та біотехнології в агропродовольчому секторі, планують витягти з листя, коріння гранату та залишків перероблення корисні молекули для виробництва добавок та нутрицевтиків.

— Гранат є суперпродуктом завдяки своїм протимікробним, протизапальним та протираковим властивостям. Як правило, із плодів готують лікувальні екстракти. Однак тепер для отримання активних біомолекул будуть також використовуватися відходи вирощування або перероблення гранатів, — пояснює керівник біотехнологічної лабораторії ENEA Джанфранко Діретто, цитує портал Green Me.

Завдяки сучасним технологіям вчені планують ідентифікувати активні інгредієнти, корисні для визначення конкретної рецептури нутрицевтичних продуктів. Передбачається, що вони впливатимуть на окислювальний стрес та запалення. Це допоможе зупинити розвиток хронічних дегенеративних патологій та старіння тканин.

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама