Розумні люди мають унікальну особливість мозку: дослідження

Розумні люди мають унікальну особливість мозку: дослідження

Згідно з дослідженнями вчених, у розумних людей є особливість, яка відрізняє їх від решти. Вона пов’язана зі ступенем реакції відповіді на певні питання. Щоб краще зрозуміти, як структура мозку формує інтелектуальну поведінку, спеціалісти розробили алгоритм навчання. Він був використаний для створення персоналізованих моделей мозкової мережі для 650 учасників дослідження.

Експерти виявили, що добровольцям з вищими показниками інтелекту потрібно більше часу для розв’язування складних проблем. За допомогою моделювання вони виявили механістичний зв’язок між функціональним зв’язком, інтелектом, швидкістю обробки та синхронністю мозку.

Виявилося, що вища синхронність дозволила краще інтегрувати докази та отримати надійнішу робочу пам’ять. Дослідження показало, що ті, хто набрав високі бали в тестах інтелекту, швидко відповідали на прості питання. Але коли питання ставали складнішими, учасники не поспішали й таким чином могли дати правильну відповідь.

Це показує, що швидкість реакції не завжди вказує на розум людини. Експерти вважають, що правильний баланс збудження-гальмування нейронів впливає на прийняття рішень і більш-менш дозволяє людині розв’язувати проблеми.

Проведений експеримент свідчить, що розумні люди швидко бачать вирішення найпростіших завдань. Але в міру збільшення складності вони не поспішають, щоб усі області мозку могли виконати необхідну обробку та дати правильну відповідь.

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама