Що станеться, якщо щодня випивати келих вина

Що станеться, якщо щодня випивати келих вина

Багато людей переконані, що випивати келих вина щодня корисно для здоров’я. Адже цей напій містить антиоксиданти та поліфеноли, які пригнічують вироблення вільних радикалів. Це знижує ризик розвитку запальних процесів та уповільнює процес старіння. Чи це означає, що вино можна пити щодня?

Впливає на здоров’я серця

Вино позитивно впливає на роботу серцево-судинної системи. Це пов’язано з наявністю поліфенолів, які пригнічують розвиток вільних радикалів, що знижує ризик деяких видів раку. Щобільше, антиоксиданти зменшують агрегацію тромбоцитів, тим самим обмежуючи їх надмірне згортання. Це означає, що кров стає тоншою та легше переливається перед серцем. Також вино підвищує рівень «хорошого» холестерину в крові.

Однак слід пам’ятати, що зловживання алкоголем може мати протилежний ефект — призвести до слабкості серцевого м’яза та розвитку кардіоміопатії.

Впливає на розвиток остеопорозу

Питання впливу алкоголю на кісткову систему досі залишається без відповіді. З одного боку, було доведено, що невелика кількість вина у раціоні сприяє покращенню засвоєння кальцію. Цей елемент необхідний міцності суглобів.

Але, з іншого боку, вчені дійшли висновку, що алкоголь, дратуючи систему травлення, може погіршити засвоєння певних мінералів. Це особливо небезпечно для жінок у період менопаузи, оскільки вони піддаються розвитку остеопорозу через припинення вироблення естрогенів.

Порушує травлення

Багато людей після випитого алкоголю страждають від проблем зі шлунком, які проявляються болем, метеоризмом, печією чи діареєю. Алкоголь має сильну подразнювальну дію на травну систему. Вживання навіть невеликої кількості вина надмірно стимулює вироблення шлункового соку. Це викликає дискомфорт та здуття живота. Вживання міцних спиртних напоїв може навіть викликати запалення у травному тракті та стати причиною небезпечних захворювань, таких як цироз та стеатоз.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама