Ситуація SOS: лікарні переповнені хворими коронавірусом. В Павлоградській лікарні на Дніпропетровщині: з 200 пацієнтів тільки двоє вакциновані

Дата створення: 25 Жовтня 2021
Дата оновлення: 21 Квітня 2023
Ситуація SOS: лікарні переповнені хворими коронавірусом. В Павлоградській лікарні на Дніпропетровщині: з 200 пацієнтів тільки двоє вакциновані

Ситуація з ростом захворюваності коронавірусом залишається дуже складною у багатьох регіонах України. Як писала «МП» раніше, в Одесі ситуація із захворюваністю на Covid-19 погіршується: черги в реанімацію і списки для покупки ліків в лікарнях.

Про тривожні тенденції в розвитку подій із захворюваністю коронавірусом повідомляють і лікарі з Дніпропетровщини. Юлія Демиденко, лікар-інфекціоніст Павлоградської лікарні на Дніпропетровщині зазначила, що в їхній лікарні на даний момент лікуються 200 пацієнтів з коронавірусом, лікарняні місця для яких розташовані не тільки в палатах, а й в коридорах лікарні. У важкому становищі на апаратах ШВЛ знаходяться 92 пацієнта.

Лікар звертає увагу, що єдиний спосіб захисту від тяжкого перебігу коронавірусу на сьогоднішній день – вакцинація. Лікар підтвердила свої слова статистикою Павлоградської лікарні: з 200 госпіталізованих пацієнтів тільки двоє вакциновані.

Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама