Соvid-19: почали працювати нові правила в’їзду в Україну

Дата створення: 01 Вересня 2021
Дата оновлення: 17 Квітня 2023
Соvid-19: почали працювати нові правила в'їзду в Україну

Згідно повідомлення Кабінету Міністрів України, з 5 серпня 2021 р. набула чинності Постанова Кабміну «Про встановлення карантину та введення обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України на гострі респіраторні хвороби COVID-19».

Цією постановою вводяться нові правила в’їзду в Україну. Згідно вимог документу, основних змін – дві.

Перша вимога, пов’язане з високим рівнем поширення штаму Delta і великою кількістю хворих на Соvid-19 в Індії та РФ. Тепер всі, хто в’їжає в Україну з цих країн повинні будуть пройти 14-ти денну самоізоляцію.

Друге нововведення, як уточнили в Кабміні, обумовлено необхідністю посилення карантинних вимог для запобігання поширенню Covid-19, зокрема штаму Delta.

Згідно вимог даної Постанови Кабміну, з 5 серпня 2021 р. для громадян України будуть діяти такі правила перетину кордону, як: необхідність надання документа про проходження повної вакцинації від COVID-19 або довідки про вакцинацію хоча б однієї дозою вакцини, дозволеної для застосування ВООЗ.

Іноземці, які мають посвідку на проживання в Україні, при перетині кордону повинні надати підтвердження того, що вони пройшли повну вакцинацію від Covid-19.

 У Постанові зазначається, що якщо на даний момент таких документів в наявності немає, то і громадяни України, і іноземці повинні в обов’язковому порядку встановити на мобільний телефон додаток «Вдома» та почати самоізоляцію через 72 години після перетину кордону. Ця вимога діє в тому випадку, якщо громадяни України або іноземці не надали негативний тест на Covid-19.

Повний текст Постанова Кабміну «Про встановлення карантину та введення обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України на гострі респіраторні хвороби COVID-19» з внесеними змінами, можна прочитати за посиланням.

Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама