Соvid-19 в світі: ВООЗ відзначає позитивну тенденцію – зниження кількості нових випадків зараження

Дата створення: 23 Вересня 2021
Дата оновлення: 08 Квітня 2023
Соvid-19 в світі: ВООЗ відзначає позитивну тенденцію - зниження кількості нових випадків зараження

На ранок 23 вересня 2021 р. згідно даним Worldometers, кількість інфікованих коронавірусом у світі становить майже 231 млн людей.

Від наслідків Соvid-19 у світі за добу померли 10 088 людей. Загальна кількість летальних випадків з моменту початку пандемії становить 4,7 млн ​​(точна кількість – 4 732 838) людини.

З моменту початку пандемії від коронавірусу вилікувалися майже 207,6 млн людей.

У світовому рейтингу в України, за загальною кількістю хворих коронавірусом за весь період пандемії – 19-е місце у світі та 8-ме – в Європі.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) відзначає, що найсильніші спалахи коронавірусу в світі на даний момент відзначаються в таких країнах, як: США, Індія і Великобританія.

ВООЗ звернула увагу на позитивну тенденцію – кількість нових випадків зараження коронавірусом у світі починає зменшуватися. «Минулого тижня у всьому світі було зареєстровано 3,6 мільйона нових випадків, в той час, як в позаминулому – 4 мільйони нових випадків зараження», уточнили в ВООЗ.

За даними ВООЗ, останнім часом значне скорочення випадків захворювання сталося у двох регіонах планети – на 22% на Близькому Сході і на 16% в Південно-Східній Азії. При цьому Південно-Східна Азія повідомила про 30%-ве зниження смертності від COVID-19, в той же час регіон західній частині Тихого океану повідомив про 7-відсоткове зростання цього показника.

Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама