Справи не такі вже й погані: 86% вчителів в середньому по Україні отримали одну дозу вакцини від коронавірусу, 56% – вакциновані повністю

Дата створення: 20 Жовтня 2021
Дата оновлення: 18 Квітня 2023
Справи не такі вже й погані: 86% вчителів в середньому по Україні отримали одну дозу вакцини від коронавірусу, 56% – вакциновані повністю

Такі дані навів Міністр освіти й науки України Сергій Шкарлет. Він уточнив, що повну вакцинацію вже пройшли 358,39 тис. педагогів по Україні в цілому.

Як приклад за рівнем повної вакцинації серед педагогів, Сергій Шкарлет навів такі області, як: Луганська (вакциновані 2-ма дозами вакцини 79,4% педагогів регіону), Харківська та Черкаська (по 70,9%), Полтавська (69,4%), м. Київ (67,7%) та Житомирщина (66,9%).

Найнижчі рівні вакцинації серед педагогів, за словами міністра були відзначені в: Рівненській – 24,5%, Волинській – 22%, Івано-Франківській – 20,8%, Одеській – 20,1% та Львівській – (19,4%) областях.

Сергій Шкарлет нагадав про важливість більш активного процесу вакцинації серед педагогів, оскільки від цього буде залежати благополуччя і здоров’я як самих педагогів, так і учнів, а також можливість продовження повноцінного навчального процесу.

Вакцинація педагогів буде обов’язковою, а ось лікарів – ні, щоб мінімізувати ризик ненадання медичної допомоги. Детальніше за посиланням.

Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама