Стало відомо, чому алкоголь викликає тривогу та депресію

Стало відомо, чому алкоголь викликає тривогу та депресію

Споживання алкоголю може впливати на психічний стан людини. Алкоголь є депресантом, тобто пригнічує активність центральної нервової системи. Це може спершу викликати у людини відчуття ейфорії, а потім, коли ефект алкоголю починає згасати, призвести до погіршення настрою та появи депресії.

Проведене опитування показало, що споживання спиртних напоїв викликає тривогу та депресію у 85% американців. Вчені пояснюють це тим, що алкоголь впливає на базолатеральний мигдалик (BLA), здатний вплинути на емоційність.

Зміни у синхронізованій активності мозку, тобто  коливання між мигдалиною та префронтальною корою, можуть впливати на тривожну поведінку. Однак досі не було відомо, як алкоголь може вплинути на мигдалеподібне тіло.

Вчені провели нове дослідження, в якому вивчили, як алкоголь, особливо після повторного прийняття, впливає на коливання мигдалини. Як виявилося, алкоголь може безпосередньо впливати на настрої та викликати тривогу та страх. При цьому лабораторні досліди на мишах показали, що це не залежить від належності до статі.

Це може призвести до соціальних проблем, конфліктів та ізоляції, що своєю чергою може посилити прояви тривожності та депресії.

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама