Створений медичною сестрою винахід для тяжких хворих оцінила королева Швеції

Дата створення: 16 Травня 2023
Дата оновлення: 16 Травня 2023
Созданное медицинской сестрой изобретение для тяжелых больных оценила королева Швеции

Медсестра з Кракова (Польща) Домініка Рахвал отримала нагороду королеви Швеції за сестринську справу у Стокгольмі. Її ідея дозволить покращити якість життя госпіталізованих пацієнтів

Домініка Рахвал запропонувала підготувати індивідуальні полісенсорні панелі з різними текстурами, кольорами та елементами, що нагадують про функціонування у повсякденному житті. Серед них — клавіші телефону, годинник, календар, столові прилади або трава. Ціль полягає в тому, щоб активізувати пацієнтів, зменшити негативні емоції, заспокоїтися, а також управляти вільним часом.

Ідея медсестри з Кракова — це розвиток полісенсорної терапії, яка використовується у роботі з хронічно хворими пацієнтами. Важливим аспектом запропонованого рішення є індивідуальний підхід до пацієнта шляхом використання взаємозамінних модулів, що дозволяє адаптувати терапію до потреб лежачих пацієнтів.

— Сенсорні панелі, які я запропонувала, встановлені на ліжках, сприятимуть підвищенню комфорту пацієнтів з обмеженою рухливістю, — сказала Домініка Рахвал, повідомляє Radio ZET.

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама