Синтетичні антитіла допоможуть зупинити чергову пандемію COVID-19: вчені

Синтетичні антитіла допоможуть зупинити чергову пандемію COVID-19: вчені

Дослідники Технічного університету Дрездена (Німеччина) стверджують, що наступна пандемія — лише питання часу. Вони надали новаторські методи виявлення вірусів. Вони допоможуть не лише ефективно тестувати пацієнтів, а й контролювати повітря, наприклад, у громадських будівлях чи транспортних засобах.

Пандемія COVID-19 навчила населення важливості експрес-тестування боротьби з передачею вірусу. Німецькі фахівці вважають, що два нові рішення допоможуть захистити нас від спалаху чергової пандемії або пом’якшити її наслідки. Вони представили сенсор на основі синтетичних антитіл, який покликаний підвищити швидкість та точність виявлення антигенів SARS-CoV2.

— Використання синтетичних антитіл є стійкою та етично виправданою альтернативою, яка, на відміну від виробництва традиційних антитіл, не потребує використання тварин. Ще однією ключовою перевагою використання синтетичних антитіл є їхній менший розмір у порівнянні з природними антитілами. Завдяки цьому процес розпізнавання вірусів відбувається набагато ближче до поверхні сенсора, що збільшує силу сигналу і робить його набагато швидшим і точнішим, — додає професор Джанауреліо Куніберті вчений, передає Radio ZET.

Дослідники показали датчик зі спеціальною полімерною поверхнею, який дозволяє виявляти вірус безпосередньо у зразку, наприклад, у слині, — без необхідності трудомісткої підготовки матеріалу.

Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама