Третю дозу вакцини від COVID-19 почали отримувати літні люди у Франції

Дата створення: 08 Вересня 2021
Дата оновлення: 09 Квітня 2023
Третю дозу вакцини від COVID-19 почали отримувати літні люди у Франції

З 1 вересня 2021 р. Франція почала проводити ревакцинацію вакцини COVID-19 людям старше 65 років та людям з супутніми захворюваннями.

Згідно повідомлення Сonchovalleyhomepage, люди у Франції можуть отримати щеплення за умови, що з моменту повної вакцинації вакциною Pfizer або Moderna пройшло не менше шести місяців. Ті, хто отримав одноразову щеплення Johnson & Johnson, можуть отримати ревакцинацію Pfizer або Moderna принаймні через чотири тижні після першої вакцинації.

Уточнюється, що в будинках для людей похилого віку 12 вересня 2021 р. стартує загальнонаціональна кампанія ревакцинації. Згідно з оцінками Міністерства охорони здоров’я Франції, близько 18 мільйонів людей в країні мають право на ревакцинацію.

Французький уряд дотримувався рекомендацій національного органу охорони здоров’я HAS, який заявив минулого місяця, що «недавні дослідження припускають зниження ефективності вакцини, особливо у випадку варіанту-дельта». За даними HAS, літні люди та особи з супутніми захворюваннями найбільше страждають від спаду кількості антитіл з плином часу.

Також бустерна щеплення вже була доступна у Франції для деяких особливо вразливих людей, таких як реципієнти трансплантата та інших людей з ослабленою імунною системою.

Французький уряд поки не прийняв рішення щодо можливого поширення кампанії на все населення.

Франція довгий час була 5-тою в світі за кількістю хворих і тільки недавно посунулася на 6-е місце, поступившись Великобританії. Згідно даним МОЗ Франції, майже 44 мільйони людей, або 65,6% населення Франції, повністю вакциновані.

Як писала «МП» раніше, Ізраїль, Німеччина, Франція і Великобританія вирішили вакцинувати бустерной вакциною групи ризику.

Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама