Цей бур’ян заповнює дефіцит калію в організмі та захищає від онкологічних захворювань

Цей бур'ян заповнює дефіцит калію в організмі та захищає від онкологічних захворювань

Кульбабу багато хто сприймає як звичайне бур’ян. Однак приготовані з неї зілля — відвар кореня, сік з листя і квіток — застосовують при лікуванні багатьох захворювань, пов’язаних з ураженням печінки та порушеннями у виділенні жовчі. Вона особливо ефективна при одужанні після вірусної інфекції печінки, операцій на жовчовивідних шляхах, у разі застою жовчі у жовчному міхурі або ризику утворення каменів у жовчному міхурі.

Препарати з кульбаби також рекомендуються при ослабленій функції ниркового клубочка, зниженні діурезу та набряках, спричинених серцево-судинними та нирковими проблемами. Крім того, її використовують як допоміжний засіб при ревматизмі, подагрі, надмірній вазі, вугровому висипі, переддіабеті.

Зовнішні кульбабу використовують у косметичних цілях, її сік допомагає вивести бородавки та кондиломи. Квіти та трави корисні при хронічному запаленні порожнини рота, горла та бронхів.

Кульбаба допомагає боротися з онкологічними захворюваннями. Згідно з дослідженням вчених, екстракт кульбаби викликає зниження росту клітин раку молочної залози на 40% та інгібувальне діє на клітини раку передміхурової залози.

Кульбаба також допомагає виводити надлишок натрію з організму і заповнює дефіцит калію. Завдяки вмісту антиоксидантів еліксир з неї знижує ризик утворення ракових клітин в організмі. Це протидіє процесам старіння та захищає від негативного впливу вільних радикалів.

Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама