Ці дві рослини можуть замінити аспірин і запобігти розвитку тромбозу: лікар

Ці дві рослини можуть замінити аспірин і запобігти розвитку тромбозу: лікар

Аспірин, або ацетилсаліцилову кислоту, у формі таблеток люди застосовують вже понад 126 років. Спочатку він цінувався як знеболювальний, протизапальний та жарознижувальний засіб. Згодом стало відомо, що аспірин є відмінним антикоагулянтом. Він перешкоджає утворенню тромбів, знижує ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи, тобто інфарктів та інсультів.

Британський сімейний лікар Дебора Лі вважає, що з цією метою можна також використовувати дві рослини, які, на відміну від аспірину, не мають побічних ефектів.

Алое вера: не тільки друг шкіри

Алое вера допомагає при подразненні шкіри та заспокоює вугрові висипання. Домашній сік алое застосовують при сонячних опіках.

Також популярні препарати з алое вера під час лікування травної системи. Ця рослина зміцнює імунітет, сприяє регуляції рівня холестерину та тригліцеридів у крові.

На думку експерта, алое вера також містить натуральні саліцилати. Тому її можна використовувати з профілактичною метою для запобігання розвитку тромбозу.

Ананас: багатство бромелайну

Ананас багатий на вітаміни та мінерали. Особливо він славиться вмістом бромелайну, що сприяє ефективному зниженню ваги.

Дебора Лі рекомендує включити ананас до свого раціону тим, у кого є схильність до утворення тромбів. Бромелайн посилює фібриноліз — здатність розщеплювати тромби. Це пригнічує синтез основного білка, який необхідний для згортання крові.

Рекомендована доза бромелайну становить від 40 мг до 400 мг на добу. У 100 г плодів ананасу міститься 10–20 мг цієї речовини. Оскільки бромелайн, як і інші коагулянти, збільшує ризик кровотеч, його не слід приймати людям з підвищеною схильністю до кровотеч або тим, хто використовує препарати для розрідження крові.

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама