Ці корисні солодощі покращують здоров’я серця та мозку

сладости

Вважається, що солодке є небезпечним для здоров’я. Воно підвищує ризик розвитку ожиріння та, відповідно, серцево-судинних захворювань та цукрового діабету II типу. Однак натуральні солодощі можуть не тільки не нашкодити, а й навіть покращити самопочуття.

Зефір. Ці ласощі містять фосфор, кальцій і глюкозу, що корисно для організму. Він може покращити роботу кровоносної системи, печінки та знизити рівень холестерину в крові. Однак зефір може містити цукор та калорії, тому його вживання має бути помірним.

Мед відомий своїми антибактеріальними властивостями та здатністю зміцнити імунітет. Він також може допомогти при вірусних захворюваннях та покращити роботу шлунка та кишківника. Однак слід вживати мед у розумних кількостях через високий вміст цукру в ньому.

Пастила багата на вітаміни, залізо, магній і пектин. Вона може допомогти шлунку та кишківнику, а також сприяє очищенню організму. Вживання пастили також слід контролювати через вміст у ній цукру.

Халва може містити багато калорій та цукру, але також вона багата на вітаміни. Може допомогти зміцнити кісткову систему та покращити психічне здоров’я завдяки високому вмісту магнію.

Гіркий шоколад багатий на антиоксиданти та може підвищити настрій. Він може знизити ризик виникнення серцево-судинних захворювань та покращити функцію мозку. Однак слід вживати його з помірністю, тому що він містить калорії та цукор.

Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама