Ці лікарські рослини допоможуть зміцнити імунітет не гірше за пігулки

Ці лікарські рослини допоможуть зміцнити імунітет не гірше за пігулки

Згідно з дослідженнями вчених Державного університету Детройту (США), деякі лікарські рослини допомагають покращити опірність організму не гірше за таблетки

Листя алое. Ці знайомі всім листя містять полісахариди, у тому числі лектиноподібні та глікопротеїнові сполуки. Вони підвищують активність лейкоцитів, стимулюють регенерацію крові, шкіри та слизових оболонок. Крім цього, екстракти листя алое мають високу біологічну активність, бактерицидну та протизапальну дію, що дозволяє підвищити захисні здібності хворого організму.

Цибулини часнику є джерелом цінних для здоров’я сполук, які мають сильну бактерицидну і жовчогінну дію. Вони допомагають зняти запалення в дихальних шляхах, стимулюють виділення слизу, сприяють відходженню мокротиння та зниженню артеріального тиску.

Листя і коріння ехінацеї багаті на корисні мікроелементи. Ця рослина в усьому світі вважається одним із потужних імуномоделюючих засобів. Адже вона бере участь у регенерації клітин, сприяє відновленню пошкоджених тканин та захищає організм від інфекцій.

Женьшень. У складі женьшеню є унікальні стимулятори — гінсенозиди, які допомагають зняти втому, підвищують працездатність, покращують концентрацію уваги та пам’ять. Ще вони допомагають пом’якшити негативні наслідки стресу і допомагають адаптуватися організму до умов, що змінюються.

Елеутерокок. Екстракти кореневищ та коренів елеутерококу стимулюють центральну нервову систему та імунітет людини. Їх використовують для підвищення працездатності, а також для зняття слабкості та перевтоми.

Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама