Ці напої стимулюють організм не гірше за каву

Ці напої стимулюють організм не гірше за каву

Кава за всіх своїх переваг підходить не всім. До того ж її не можна пити після 16 год, коли важливо залишатися активним. Щоб подолати занепад сил, зовсім не варто тягнутися за чашкою кави. Можна випити інші напої, які не менш стимулюють. Ось деякі з них.

Зелений чай багатий на антиоксиданти, у тому числі катехінами. Вони позитивно впливають на здоров’я серця, мозку та метаболізм.

Трав’яний чай. Напої на основі різних трав, таких як м’ята, ромашка, шипшина, імбир та інші, можуть бути гарною альтернативою каві. Вони допомагають заспокоїтися та покращити травлення.

Цикорій. Цей напій містить пребіотик — інулін, який сприяє зростанню корисних мікроорганізмів у кишківнику, що покращує травлення. Крім цього, цикорій нормалізує рівень цукру в крові та підтримує здоров’я печінки.

Какао. Цей знайомий усім напій багатий на антиоксиданти, які знижують ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Це покращує артеріальний тиск, стан судин та здоров’я серця. При цьому кофеїн сприяє виробленню так званих «гормонів щастя», ендорфінів та серотоніну, що підвищує настрій.

Фруктові смузі. Приготування смузі зі свіжих фруктів та овочів може бути чудовим способом отримати вітаміни, мінерали та енергію.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама