Ці види літнього спорту покращують стан суглобів

Ці види літнього спорту покращують стан суглобів

Фізична активність покращує стан кровоносної системи, суглобів, м’язів, допомагає підтримувати нормальну масу тіл та запобігає розвитку багатьох захворювань. Але що робити, якщо є запалення суглобів, а літо хочеться провести активно? Експерти радять корисні для кісткової системи такі види спорту.

Плавання

Плавання ідеально підходить для суглобів. Воно знижує на них навантаження, яке виникає при бігу чи стрибках. А також зміцнює м’язи у тілі, що сприяє зниженню болю.

Їзда на велосипеді

Регулярна їзда на велосипеді — чудовий спосіб зміцнити м’язи ніг і водночас звести до мінімуму навантаження на суглоби. По-перше, це форма вправ з низьким рівнем впливу — більшість ваги тіла підтримується сідлом. Тому суглоби, такі як коліна, стегна та кісточки, з меншою ймовірністю будуть торкнутися силою удару, що виникає під час інших видів діяльності, таких як біг.

Велоспорт залучає безліч груп м’язів — стегон, сідниць, живота чи попереку. Регулярні велотренування допомагають зміцнити ці м’язи, що дозволяє стабілізувати стан суглобів та знизити ризик травматизму.

Ходьба

При ходьбі залучені різні групи м’язів, особливо ніг та сідниць. Регулярна ходьба сприяє зміцненню цих м’язів, що впливає на кращу стабілізацію суглобів. Крім того, ходьба стискає та декомпресує хрящ у суглобах кісточок та колін. Це підтримує їхню еластичність і збільшує вироблення синовіальної рідини, яка відповідає за правильну гідратацію суглобів.

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама