Ця інфекція збільшує ризик розвитку ішемічного інсульту та деменції: вчені

Ця інфекція збільшує ризик розвитку ішемічного інсульту та деменції: вчені

Helicobacter pylori — це бактерія, яка колонізує шлунок та кишківник людини та може атакувати слизову оболонку шлунка. Helicobacter pylori є основною причиною розвитку більшості виразок шлунка та тонкої кишки та підвищує ризик розвитку раку шлунка. Останні дослідження показали, що вона також може спричинити неврологічні розлади.

Підвищує ризик розвитку інсульту...

Дослідження, яке було опубліковано в журналі «Alimentary Pharmacology & Therapeutics» («Харчова фармакологія та терапія»), показало, що інфекція Helicobacter pylori може збільшити ризик розвитку ішемічного інсульту. Метааналіз 13 досліджень та 4041 випадка інсульту в Китаї виявив значний зв’язок між зараженням цією бактерією та частотою некардіоемболічного інсульту. Експерти вважають, що бактерія може підвищувати ризик розвитку запалення та процеси зсідання крові, що підвищує ймовірність появи інсульту.

… мігрені та розсіяного склерозу…

Дослідники виявили, що лікування інфекції Helicobacter pylori у пацієнтів з цирозом печінки призвело до зменшення головного болю. Це вказує на потенційний зв’язок між цією бактерією та розвитком мігрені. Також дослідження вказують на можливий зв’язок між інфекцією Helicobacter pylori та патофізіологією розсіяного склерозу.

… хвороби Паркінсона та Альцгеймера

Вчені виявили, що Helicobacter pylori може впливати на розвиток хвороби Паркінсона. Фахівці пояснюють це тим, що зараження бактерією може призвести до дефіциту дофаміну та пошкодження чорної субстанції, що характерно для цього захворювання.

Дослідження, опубліковане в Journal of Clinical Neuroscience («Журнал клінічної неврології»), показало, що у людей з позитивним результатом тесту на Helicobacter pylori ймовірність розвитку хвороби Альцгеймера у 1,6 раза вища. Багато дослідників припускають, що інфекція може призвести до дефіциту вітаміну B12, що може спричинити розвиток деменції.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама