Ця мінеральна вода особливо корисна для здоров’я нирок

Ця мінеральна вода особливо корисна для здоров'я нирок

Фіксований залишок мінеральної води є найважливішим елементом, який слід враховувати нефрологічним хворим. Лікарі радять звертати увагу на деякі характеристики бутильованої мінеральної води тим, хто переймається здоров’ям нирок.

Рівень йоду. Бутильована вода повинна містити правильний рівень йоду — важливий елемент для правильного функціонування щитоподібної залози.

Фіксований рівень залишку. Цей параметр важливий, тому що вказує кількість мінеральних солей, присутніх у воді після того, як вона була випаровується при 180°C.

Ґрунтуючись на фіксованому рівні залишків, розрізняють кілька типів бутильованої води, кожний з яких по-різному впливає на здоров’я нирок.

Мінімально мінералізовані води. Мають фіксований залишок менш як 50 мл на літр і ідеально підходять для споживання новонародженими та запобігання перевантаженню нирок.

Олігомінеральні води. Фіксований залишок становить менш як 500 мг/л і має сечогінну та очищувальну дію на організм.

Середні мінеральні води. Мають фіксований залишок від 500 до 1500 мг/л. Підходять для заповнення мінеральних солей, втрачених під час занять спортом або під час сильної спеки.

Високомінеральні води. Фіксований залишок перевищує 1500 мг/л. Таку воду можна використовувати лише з лікувальною метою і тільки під наглядом лікаря.

Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі «Трансплантація діалізу нефрології», вода з низьким фіксованим залишком може бути корисною для людей, у яких є камені в нирках або хронічна ниркова недостатність.

Бажано віддавати перевагу мінеральній воді у скляній пляшці. Пластикові пляшки можуть містити фталати — потенційно шкідливі хімічні речовини, які можуть вступати в контакт із водою. Таким чином, скло є безпечнішим та поважним вибором як для довкілля, так і для здоров’я.

Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама