У МОЗ розповіли коли закінчиться карантин у регіонах «червоної зони»

Дата створення: 23 Листопада 2021
Дата оновлення: 21 Квітня 2023
У МОЗ розповіли коли закінчиться карантин у регіонах «червоної зони»

В Україні, згідно з даними МОЗ, прослідковується поступове зниження рівня захворюваності на коронавірус. За даними середини листопада 2021 р., у «червоній» зоні поки що продовжують перебувати 18 областей та м. Київ. У «помаранчевій» зоні наразі продовжують перебувати: Полтавська, Харківська та Закарпатська області, а у «жовтій» зоні залишаються Чернівецька, Тернопільська області та Кіровоградщина.

При цьому, як уточнив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, із «червоної» зони вже вийшли дві області: Луганська та Львівська. Він також порадував, що вже з наступного тижня (з 22 по 26 листопада 2021 р., – прим. Ред.) з «червоної» зони виходитимуть багато інших областей України. На даний момент в «червоній» зоні знаходяться: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська, Херсонська, Хмельницька, Чернігівська та Вінниця.

На думку Віктора Ляшка, велику роль у зниженні рівня захворюваності на коронавірус у країні відіграє вакцинація від Covid-19. Віктор Ляшко звернув увагу на те, що в Україні працює ціла система організованих місць вакцинації і якщо ми хочемо, щоб карантинні обмеження були зняті якнайшвидше, а кількість тяжкого перебігу хвороби та смертей зменшилася, то треба продовжувати процес вакцинації максимально високими темпами.

Віктор Ляшко уточнив, що за весь період вакцинації від коронавірусу в Україні станом на 23 листопада 2021 р. було вакциновано 12 914 335 людей. Серед них одне щеплення отримали – 12 914 333 людей, повністю імунізовані – 10 025 360 людей.

88,2% серед тих людей які захворіли на коронавірус та стали пацієнтами лікарень були не вакцинованими.

В Україні почали послаблювати карантинні обмеження. Подробиці тут.

Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама