У НСЗУ буде новий керівник: МОЗ рекомендує цю посаду Наталію Гусак

Дата створення: 09 Листопада 2021
Дата оновлення: 15 Квітня 2023
У НСЗУ буде новий керівник: МОЗ рекомендує цю посаду Наталію Гусак

Про це розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Він, зокрема, пояснив, що вибір цієї кандидатури був виваженим, і він відображає і потреби галузі, і високий рівень довіри до цього кандидата. За словами Віктора Ляшка, ця кандидатура отримала найбільшу кількість відданих за неї балів за підсумками проведеного конкурсу.

Віктор Ляшко пояснив, що Наталія Гусак успішно пройшла співбесіду, має управлінський досвід роботи і, що не менш важливо – раніше не мала відношення до роботи НСЗУ та зможе привнести до роботи органу нові способи організації діяльності.

Віктор Ляшко поділився, що друге та третє місце за підсумками конкурсу зайняли діючі представники НСЗУ – в.о. голови НСЗУ Дмитро Самофалов та заступник голови НСЗУ Тетяна Бойко.

Про Наталю Гусак відомо, що вона з початку 2020 р. працювала заступником голови Чернівецької обласної держадміністрації, де зокрема відповідала за медичний напрямок. Раніше Наталія Гусак була регіональним координатором програми підтримки реформи охорони здоров’я в Чернівецькій та Івано-Франківській областях ULEAD.

Представники галузі говорять про те, що зміна керівництва у НСЗУ буде дуже доречною. Оскільки затримки із виплатою заробітної плати медикам (за словами представників держлікарень Києва, у перших числах листопада співробітники отримали лише частину заробітної плати за вересень 2021 р.), невідповідність реальної вартості послуг від тієї вартості, яка через дефіцит бюджетних коштів, що передбачені розрахунками НСЗУ, вже тривалий період викликають багато складнощів у роботі співробітників державних медустанов. На думку учасників ринку, «поява нової особи» може допомогти у ситуації, що склалася, навіть на психологічному рівні – мовляв, потерпіть ще трохи, вже йдуть оновлення, може, і загальна ситуація з виплатою зарплат та інші питання також почнуть вирішувати по-новому…

«МП» раніше писала, що НСЗУ пропонує лікарям пройти навчальний курс «еЛікарняний».

Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама