У США суд скасував наказ, що змушує лікарню вводити Івермектин пацієнту з COVID-19

У США суд скасував наказ, що змушує лікарню вводити Івермектин пацієнту з COVID-19

В умовах пандемії коронавірусу та ситуації, коли невакциновані пацієнти та хворі з групи ризику наражаються на небезпеку важких ускладнень хвороби, пацієнти все частіше довіряють не лікарям, а препаратам, інформацію про ефективність яких вони чують по так званому «сарафанне радіо». Дуже показово це характеризує випадок з Джулі Сміт, невакцинований чоловік якої перебуває в палаті інтенсивної терапії на апараті штучної вентиляції легенів. Ця жінка та її чоловік отримали всесвітню популярність у зв’язку з тим, що ведуть судовий спір з лікарнею Вест-Честер, сперечаючись про те, яким має бути «правильне» лікування пацієнта.

У чому суть проблеми? Як зазначає Оhiocapitaljourna, в США для лікування коронавірусу неформальну «популярність» серед населення отримав препарат Івермектин. Відзначається, що популярність цього препарату для лікування Covid-19 в США різко зросла завдяки підбурюванню консервативних політиків та ЗМІ, незважаючи на негативні попередження Центрів по контролю за захворюваннями, Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів, Американської медичної асоціації, виробника препарату та інших.

Наслухавшись реклами препарату, Джулі Сміт зв’язалася з доктором Фредом Вагшулом, лікарем-засновником Frontline COVID-19 Critical Care Alliance, некомерційної організації, яка рекламує Івермектин як диво-ліки. (Уточнюється, що Вагшул є ліцензованим лікарем, але не має сертифікатів з якої-небудь спеціальності і, згідно з його свідченнями, не працював в лікарні протягом 10 років). Цей лікар прописав Джеффрі Сміту 21-денний курс Івермектину, не вивчаючи клінічну інформацію Джеффрі Сміта і не розмовляючи з ким-небудь з його лікуючих лікарів.

У лікарні не вважали за потрібне застосовувати в лікуванні коронавірусу препарат непідтвердженої дії. У відповідь на це Джулі Сміт подала в суд на лікарню. Уточнюється, що Джулі Сміт подала позов від імені свого чоловіка Джеффрі Сміта, у якого виявився позитивний результат на COVID-19, і 15 липня 2021 р. він був поміщений у відділення інтенсивної терапії, де залишається і до цього дня. З 1 серпня він отримав седативний засіб, інтубований та знаходиться на штучній вентиляції легень.

Після двох днів виступу свідків та аналізу наданих аргументів, суддя із загальних справ Майкл Остер видав наказ, який вступив на бік лікарні Вест-Честер. Він сказав, що лікарня не зобов’язана дотримуватися рецепту, виписаного для 51-річного Джеффрі Сміта, на Івермектин, препарат, який використовується в якості засобу від глистів у коней та антипаразитарного засобу у людей.

Офіційно

26 серпня 2021 р. CDC випустив попередження про п’ятикратне збільшення кількості звернень до токсикологічних центрів щодо впливу Івермектіну в порівнянні з вихідним рівнем до пандемії.

«Клінічні ефекти передозування Івермектину включають шлунково-кишкові симптоми, такі як нудота, блювання і діарея», – заявляє CDC. «Передозування пов’язані з гіпотонією і неврологічними ефектами, такими як зниження свідомості, сплутаність свідомості, галюцинації, судоми, кома і смерть. Івермектин може посилювати дію інших препаратів, що викликають пригнічення центральної нервової системи, таких як бензодіазепіни та барбітурати».

Кілька інших федеральних властей зробили аналогічні попередження. Навіть компанія Merck, яка виробляє препарат, ще в лютому 2021 р виступила із заявою, що підтверджує свою позицію про відсутність наукових підстав для потенційного терапевтичного ефекту проти COVID-19 від Івермектину. Компанія також відзначила «відсутність даних з безпеки» в більшості досліджень».

Огляд доступної літератури, проведений в серпні журналом Nature, показав, що в наявних даних немає впевненості в потенційних перевагах Івермектину.

Незважаючи на це – емоції Джулі Сміт беруть гору і вона як і раніше вважає, і сказала про це на весь світ в залі суду: «Мій чоловік виживе завдяки Івермектину».

Деталі судового розгляду можна почитати за посиланням

«МП» раніше писала про те, що як інформувало видання Pubmed, з березня 2020 р коли Івермектин (IVM) був вперше використаний проти COVID-19, понад 20 рандомізованих клінічних випробувань (РСІ) відстежували таке стаціонарне та амбулаторне лікування. Виявляється, віра Джулії Сміт в ефективність препарату заснована не тільки на рекомендаціях з реклами і «сарафанному радіо». Шість з семи мета аналізів по лікуванню IVM, представлених в 2021 р. виявили зниження смертності від COVID-19 на 31%, в порівнянні з контрольною групою.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама