UKHSA визначила інтервал між вакцинами від COVID-19 у дітей

Дата створення: 22 Листопада 2021
Дата оновлення: 08 Квітня 2023
UKHSA визначила інтервал між вакцинами від COVID-19 у дітей

Агентство з безпеки здоров’я Великобританії (UKHSA) опублікувало новий клінічний посібник з вакцинації дітей віком від 12 до 17 років. Рекомендації були сформовані після огляду доказів, проведених Об’єднаним комітетом з вакцинації та імунізації (JCVI).

У посібнику повідомляється, що молодим людям віком від 16 до 17 років, які перенесли інфекцію COVID-19, другу дозу вакцини слід вводити через 12 тижнів або більше після першої дози вакцини. Після позитивного результату тесту на COVID-19 можна вводити вакцину від коронавірусу теж не раніше ніж через 12 тижнів.

Також рекомендується, щоб молоді люди віком від 12 до 17 років, які не входять до групи високого ризику, після позитивного тесту, що показує інфекцію COVID-19, почекали 12 тижнів, перш ніж отримати першу (або другу віком від 16 до 17 років) дозу вакцини.

UKHSA заявило, що відстрочення введення вакцини може допомогти ще більше знизити невеликий ризик серцевого запалення після вакцинації. Поточні показники захворюваності на міокардит після вакцинації серед осіб молодше 18 років рідкісні: приблизно дев’ять на кожен мільйон щеплень.

В даний час майже 46 мільйонів людей у ​​Великій Британії – близько 80% дітей віком від 12 років отримали обидві дози вакцини COVID-19.

«МП» писала, що вакцинація проти коронавірусу трохи підвищує ризик міокардиту легкого та середнього ступеня.

Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама