Українська Держприкордонслужба проводить електронну перевірку COVID-сертифікатів

Українська Держприкордонслужба проводить електронну перевірку COVID-сертифікатів

Міжнародна електронна система, до якої підключені майже 40 країн та міститься інформація про Covid-сертифікати тепер доступна і українській Держприкордонслужбі. Прикордонники отримали електронні пристрої з програмним забезпеченням «SafeBorder», за допомогою якого вони зможуть визначити такі дані, як: підтвердження вакцинації, негативний результат тесту на Covid-19 та стан одужання від коронавірусу. Про це поінформувала прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

Як уточнюється в повідомленні, програма пристрою дозволяє виявити підроблені і вже недійсні Covid-сертифікати та їх приналежність тій чи іншій людини. Це стало можливим завдяки тому, що всі COVID-сертифікати мають унікальний електронний ідентифікатор і QR-код.

Нещодавно «МП» писала про те, що Україна гармонізує ковід-сертифікати з ЄС та приєднується до загальної системи в цифровому вимірі.

Віце-прем’єр міністр цифровий трансформації України Михайло Федоров поінформував про те, що в Європейському Союзі було проведено успішне тестування вітчизняних ковід-сертифікатів.

У профільному міністерстві уточнили, що даний проект реалізовується за підтримки Євроделегаціі, Програми EU4Digital і Програми EGAP, що реалізується Фондом «Східна Європа» і фінансується Швейцарією.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама