Українським лікарям дозволили практикувати в Італії

Дата створення: 23 Березня 2022
Дата оновлення: 12 Квітня 2023
Українським лікарям дозволили практикувати в Італії

Цим правом можна скористатися до 4 березня 2023 року

Уряд Італії ухвалив указ «Невідкладні заходи для України», опублікований у Бюлетені 21/3. Згідно з ним, громадянам України, які проживали у своїй країні до 24 лютого 2022 року, дозволено «тимчасове підвищення кваліфікації медичного та соціального працівника… на національній території, у державних або приватних медичних установах, на основі кваліфікації, отриманої за кордоном, регульованої директивами ЄС».

Стаття 34 указу «Відступ від дисципліни визнання професійних медичних кваліфікацій для українських лікарів» передбачає строк чинності цього указу до 4 березня 2023 року.

Відповідні медичні установи можуть розпочати тимчасовий набір таких фахівців, які мають Європейський паспорт кваліфікації для біженців, з терміновими контрактами або з безкоштовними професійними призначеннями, включаючи скоординовану та постійну співпрацю, у відступ від ст. 7 Законодавчого декрету №165 від 30 березня 2001 року.

Медичні установи, як зазначено в указі, «надають регіонам та автономним провінціям, а також відповідним професійним асоціаціям імена медичних працівників, які набираються відповідно до цієї статті».

Читайте також: Право на медичні пільги у Польщі отримають не лише українці, а і їхні рідні

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама