Усього дві вправи допоможуть позбавитися від горба вдови

Усього дві вправи допоможуть позбавитися від горба вдови

Часто він з’являється у молодих

Своєю назвою горб завдячує специфічному зовнішньому вигляду вдови —характерному виступу, що впливає на нахил фігури. Хоча вважається, що вдовий горб з’являється у зрілих жінок, його часто можна побачити у молодих. Виною тому зовсім не пережите горе, а недбале ставлення до свого здоров’я.

Фахівці вказують на характерні симптоми, пов’язані з горбом вдови. До них відносяться: біль у потилиці та голові, шум у вухах, запаморочення, оніміння кінцівок, жорсткість м’язів, ослаблення м’язових сил плечового пояса та області рук, печіння шкіри в ділянці шиї.

Вдовий горб — це непривабливий наріст, наповнений м’якими тканинами, розташований навколо стику шийного відділу хребта з грудним відділом хребта. Він виникає внаслідок багаторічних звичок, пов’язаних із прийняттям неправильної постави тіла. Офісна робота і пов’язана з нею характерна поза можуть надати найбільше навантаження на шийно-грудний перехід хребта, тобто місце, де утворюється вдовий горб.

Такий стан пов’язаний із прийняттям неправильного положення тіла, коли м’язи постійно напружені. Тому люди, які працюють або проводять багато часу в сидячому положенні, особливо вразливі до появи вдовиного горба. У той момент, коли ми нехтуємо поставою, тут можуть накопичуватися м’які тканини, а вдовий горб в основному складається з жирової тканини.

Вдовий горб — це хвороба, якої можна позбутися. Для цього необхідно, перш за все, усунути його причину, тобто звички, пов’язані з прийняттям неправильної постави. А виконання всього двох вправ допоможуть досягти чудового ефекту.

Дві прості вправи, які допоможуть позбутися вдовиного горба

1. Встаньте спиною до стіни таким чином, щоб ваші сідниці, хребет, шия та голова могли торкнутися її. Плетіть пальці руки та підніміть руки вгору. Намагайтеся доторкнутися ними до стіни, ніби ви хочете «приклеїти» їх до неї й потримати в такому положенні 10–15 секунд. Потім розслабтеся та повторіть вправу 5–10 разів.

2. Встаньте до стіни та випряміться. Підніміть руки убік так, щоб ваші руки зупинилися на рівні ваших скронь. Висуньте груди вперед, рухаючи руками назад. Спробуйте повторити вправу 10 разів.

Ці вправи є лише доповненням до фізіотерапії, яку призначить лікар. Проте, виконуючи їх щодня, можно досягти добрих результатів.

Читайте також: Вчені виявили, що відбувається з мозком під час бігу

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама