В Івано-Франківську будуть видавати премії педагогам за вакцинацію від Соvid-19

Дата створення: 02 Вересня 2021
Дата оновлення: 19 Квітня 2023
В Івано-Франківську будуть видавати премії педагогам за вакцинацію від Соvid-19

В Україні активно проводиться вакцинація населення. Згідно даним МОЗ, з моменту початку вакцинації станом на ранок 12 серпня 2021 р. в Україні було зроблено 7 млн. ​​(7 008 448) щеплень від Covid-19. Дворазову вакцинацію в Україні вже пройшли 2 580 552 особи.

МОЗ та представники органів влади в регіонах придумують безліч цікавих рішень для активізації процесу вакцинації. У Києві охочих вакцинуватися заохочували квитками на футбольні матчі, в Полтаві – на театральні вистави. А мер Івано-Франківська вирішив стимулювати до вакцинації педагогів грошовими преміями.

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків вважає, що для того щоб не допустити дистанційного навчання, необхідно активізувати процес вакцинації педагогів – вчителів шкіл та вихователів дитячих садків.

Він повідомив, що в Івано-Франківську ситуація з рівнем імунізації в навчальних закладах дуже різна: в одних школах вакциновані 90% вчителів, а в інших – менше 30%. Тому ситуацію з вакцинацією треба покращувати за допомогою мотивації вчителів.

Не дивлячись на те, що в Україні вакцинація від Covid-19 є добровільною, на думку Руслана Марцінків, якщо педагоги в дитячих садках і школах не будуть вакциновані, це може стати загрозою для передачі Covid-19. У зв’язку з цим мер Івано-Франківська відмітив: «ми будемо мотивувати преміями тих вчителів та вихователів, які будуть вакцуватись від Сovid-19». 

Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама