В Роменській районній лікарні Сумської області відкрили відділення екстреної медичної допомоги

В Роменській районній лікарні Сумської області відкрили відділення екстреної медичної допомоги

В рамках програми «Велике будівництво», в Роменській центральній районній лікарні відкрили відділення екстреної медичної допомоги.

У Сумській обладміністрації уточнили, що в ході реконструкції Роменської районної лікарні було проведено капітальний ремонт першого поверху головного корпусу №1 (відділення екстреної медичної допомоги) Роменської ЦРЛ. На проведення даного ремонту було використано 6 млн. грн, які були виділені спільно з: державного, місцевого бюджетів та коштів від господарської діяльності самої лікарні.

Також для лікарні було передано сучасний апарат ультразвукової діагностики. А вже в найближчому майбутньому для приймального відділення планують закупити комп’ютерний томограф і ангіографічне обладнання.

Керівник Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький уточнив, що це вже 6-те відділення екстреної медичної допомоги, відкрите в області і до кінця року планується відкриття ще одного, сьомого об’єкту – відділення екстреної медичної допомоги при Горлівській міській лікарні.

Нещодавно «МП» також писала, що на Сумщині відкрили реконструйоване і модернізоване відділення екстреної медичної допомоги в м Конотоп

Під час реконструкції Конотопської лікарні був побудований зручний в’їзд, облаштовано комфортне відділення реєстрації пацієнтів, а також три 4-х місні палати, реанімаційна палата, кабінети для лікарів і персоналу лікарні, кімната для людей з інвалідністю, а також окрема палата для пацієнтів з агресивною поведінкою, які вимагають ізоляції. Також для відділення екстреної медичної допомоги за кошти державного бюджету було придбано комп’ютерний томограф.

У Сумській ОДА уточнили, що на область в рамках програми Президента «Велике будівництво» були виділені 15 сучасних машин швидкої допомоги, а також триває активний ремонт дорожнього покриття, що також дозволить максимально оперативно доставляти пацієнтів в лікарню.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама