В Україні почали послаблювати карантинні обмеження

Дата створення: 18 Листопада 2021
Дата оновлення: 15 Квітня 2023
В Україні почали послаблювати карантинні обмеження

Як писала «МП» ЮНІСЕФ прогнозує зниження захворюваності на коронавірус в Україні. Згідно прогнозу це станеться через 2 тижні. Керівник програм із питань охорони здоров’я, харчування та ВІЛ/СНІД ЮНІСЕФ в Україні Андрій Славуцький відмітив, що такі висновки були зроблені у зв’язку з тим, що кількість позитивних результатів тестів на коронавірус в Україні почала знижуватись.

Про поступове покращення ситуації говорить і рішення про пом’якшення карантинних обмежень в тому чи іншому регіоні країни. Зокрема, мер Києва уточнив, що з 22 листопада 2021 р. в місті буде дозволено навчання школярів 1-4 класів в очному режимі.

Рішення про послаблення карантинних обмежень було прийнято і на Львівщині, зокрема у Львові. Таке рішення було ухвалено комісією з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій Львову. Послаблення карантинних обмежень в місті означає дозвіл на відвідування музеїв та галерей та інших освітньо-культурних закладів міста при дотриманні карантинних вимог. Це рішення особливо важливе для економіки міста, адже Львів кожного дня приймає велику кількість туристів не тільки з України, а й з багатьох країн світу. Важлива умова – дотримання карантинних обмежень: відвідувати масові місця можна тільки вакцинованим або тим, хто має негативний результат тестування на коронавірус методом ПЦР.

Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама