В Україні вакцинують дітей від коронавірусу: 174 дитини вакциновані від COVID-19 у Харкові

Дата створення: 03 Листопада 2021
Дата оновлення: 08 Квітня 2023
В Україні вакцинують дітей від коронавірусу: 174 дитини вакциновані від COVID-19 у Харкові

«МП» вже писала, що діти віком від 12 років в Україні отримали право на вакцинацію від Covid-19. Зокрема про те, що Міністерство охорони здоров’я, відповідно до свого наказу № 1477 від 17.07.2021 р., затвердило рекомендації Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики щодо можливості вакцинації в Україні дітей віком від 12 років вакциною Comirnaty від Pfizer/BioNTech.

Цікаво зауважити, що незалежний постійний комітет з вакцинації (STIKO) Інституту Роберта Коха (Robert Koch-Institut, Німеччина) не рекомендує проводити вакцинацію дітей віком від 12 до 17 років на загальних підставах, а лише у тому випадку, якщо існує ризик важкого перебігу COVID-19. Попри це попередження, згідно з повідомленням видання Deutschland. de, у Німеччині дозволили робити щеплення від коронавірусу дітям з 12 років, а в США та Канаді почали вакцинувати дітей віком 12-15 років ще у травні 2021 р.

Вакцинують дітей віком від 12 років і в Україні. За даними МОЗ на 1 листопада 2021 р., у Харкові від коронавірусу імунізували 174 дитини віком від 12 років.

Заступник міського голови Харкова Світлана Горбунова-Рубан уточнила, що дітей в основному приводять на вакцинацію ті батьки, які вже були раніше вакциновані.

Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама