Вчені пояснили, хто найменше схильний до похмілля

Дата створення: 26 Травня 2023
Дата оновлення: 26 Травня 2023
Вчені пояснили, хто найменше схильний до похмілля

До цього часу вважалося, що з роками похмілля посилюється. Однак, згідно з останнім дослідженням, опублікованим у журналі «Алкоголь і алкоголізм», реакція на отруєння спиртним поступово зменшується

Вчені на підставі анкет постаралися зрозуміти, як вік та стать впливають на відчуття похмілля. Дослідження показало, що молоді люди споживають більше алкоголю, ніж люди похилого віку, а чоловіки випивають частіше, ніж жінки. Також було виявлено, що у молодших вікових групах відмінності у досвіді похмілля були значними між статями, але стали набагато меншими або були відсутні у старших вікових групах. Загальний висновок складається у тому, що тяжкість похмілля зменшується з віком.

Аналіз анкет також показав, що чим старше ми стаємо, тим менше можемо дозволити собі «страждати» від похмілля і тим швидше повертаємось до роботи. Дослідники також припускають, що з віком знижується чутливість до болю та, відповідно, алкогольної інтоксикації.

— Пов’язане з віком зниження больової чутливості може частково пояснити взаємозв’язок між старінням та частотою та тяжкістю похмілля, — стверджують дослідники, цитує портал Medonet.

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама