Вчені пояснили, як схуднути за допомогою кави

Вчені пояснили, як схуднути за допомогою кави

Пийте її окремо від їжі

Пригнічує апетит

Кава містить кілька стимуляторів, що сприяють спалюванню жиру. Один із них – кофеїн, який допомагає сконцентрувати увагу та прискорює обмін речовин. До того ж він містить такі речовини, як теобромін, теофілін і хлорогенну кислоту, які уповільнюють всмоктування вуглеводів. Чи означає це, що кава є чудовим засобом для схуднення?

Вчені одностайні на думці: якщо хочете скинути зайву вагу, зверніться до правильного харчування та спорту. Але і вживання цього ароматного напою допоможе підтримувати форму. Адже він пригнічує апетит та сприяє покращенню метаболізму.Пийте окремо від їжі. У день допустимо – 3-5 чашок кави. Можливо, з невеликою кількістю нежирного молока.

Можливі винятки

Проте у цього правила є обмеження. Річ у тому, що кофеїн прискорює термогенез, так званий процес, спрямований на вироблення тепла, наприклад, шляхом жирових відкладень. І він активніше відбувається у молодих і худорлявих людей у порівнянні з тими, хто страждає на зайву вагу.

Вчені також порівняли вплив звичайної кави та кави без кофеїну на спалювання жиру у людей з нормальною вагою та тих, хто страждає на ожиріння. Виявилося, що споживання кави прискорює метаболізм у тих, хто не має зайвих кілограмів.

Такий ефект спостерігався у 29% худеньких жінок та у 10%  – повненьких. При цьому звична кава була ефективнішою, ніж без кофеїну.

Чому ж тим, хто полюбляє каву, не вдається швидко схуднути? Відповідь проста. По-перше, кофеїн викликає звикання. А по-друге, ми часто п’ємо його разом з усілякими солодощами. А вони дуже калорійні.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама