Вчені пояснили, як мережа 5G впливає на розвиток раку

Вчені пояснили, як мережа 5G впливає на розвиток раку

Мережа 5G — це мобільна мережа нового покоління, що випромінює хвилі вищої частоти, ніж попередні. ВООЗ та FDA гарантують безпеку 5G для людини. Однак деякі експерти зазначають, що 5G підвищує ризик розвитку раку та безпліддя.

Основна відмінність 5G від попередніх рішень полягає в розширенні зв’язку вищої частоти від 3,5 ГГц до декількох десятків ГГц. Перевагами мережі 5G є мінімальна затримка, більша продуктивність у порівнянні з 4G чи 3G.

Однак відомо, що електромагнітні поля включають радіохвилі, мікрохвилі та рентгенівські промені. Їх відрізняє одна від одної довжина і, отже, вплив на організми. За цією ознакою електромагнітне випромінювання поділяється на іонізувальне та неіонізувальне. Останній тип випромінюється телефонами, комп’ютерами або лініями електропередач, він слабший і безпечніший для людини.

Іонізувальні хвилі сильніші та використовуються в рентгенівських апаратах, вони виникають і при  сонячному випромінюванні. Доведено, що електромагнітне іонізувальне випромінювання у високих дозах збільшує ризик розвитку онкологічних захворювань. Однак це набагато вища частота, ніж у мереж 5G.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, після багатьох досліджень не виявлено негативних наслідків для здоров’я у зв’язку з впливом бездротових технологій. Експерти FDA також заявляють, що мережа 5G є безпечна.

— Епідеміологічні дослідження не виявили жодних підтверджених доказів того, що радіочастотні поля з низькими рівнями вище 6 ГГц, такі як ті, що використовуються мережею 5G, є небезпечними для здоров’я людини, — сказали австралійські вчені в інтерв’ю Journal of Exposure Science & Environmental Epidemiolog. 

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама