Вчені розкрили секрети ідеального флірту

Дата створення: 14 Жовтня 2022
Дата оновлення: 19 Квітня 2023
Вчені розкрили секрети ідеального флірту

Жінки хочуть, щоб чоловіки були щедрими. А чоловіки, щоби жінки були «сексуально доступними»

Флірт: як привернути увагу партнера

Вчені кафедри психології Норвезького університету науки та технології (НТНУ) спільно з колегами проаналізували різні види залицяння, а точніше флірту, та їх ефективність. Вони виявили, що найкращі тактики різняться залежно від статі та мети, тобто коротких чи тривалих стосунків.

Згідно з дослідженнями, жінки хочуть, щоб чоловіки мали гарне почуття гумору і були щедрими. А чоловіки вважають за краще, щоб жінки сміялися з їхніх жартів і здавалися «сексуально доступними».

— Чоловіки та жінки фліртують, щоб привернути увагу бажаного партнера, а в деяких випадках і для досягнення сексуального чи романтичного контакту, — пояснює професор кафедри психології НТНУ Лейф Едвард Оттесен Кеннейр, пише портал Fattoquotidiano.

Дослідники вважають, що жінки, які налаштовані на короткочасний флірт, мають чітко показати це своєму потенційному партнеру. У той час чоловіки, які прагнуть тривалих і стабільних відносин, зможуть досягти успіху, якщо будуть щедрі. Це їм допоможе довше утримати партнерку.

Гумор — найкраща зброя

Гумор майже завжди та для всіх працює, стверджують вчені.

— Багато хто вважає, що вміння змусити жінку сміятися дозволяє чоловікові побудувати з нею довгострокові стосунки. Але це твердження справедливе і для дотепних жінок, які можуть таким чином привернути увагу кавалерів. Гумор — ефективна тактика флірту для обох статей, — зазначає Кеннейр.

Незважаючи на те, що гумор є серйозним атрибутом флірту, дослідники впевнені, що посмішка та зоровий контакт важливіші. Знання цього, дозволить досягти успіху у справах серцевих.

Результати дослідження опубліковані у журналі Evolutionary Psychology («Еволюційна психологія»).

Читайте також: 5 фактів про жіночий оргазм, про які багато хто не здогадується

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама