Вчені сказали, кому слід уникати споживання канабісу

Вчені сказали, кому слід уникати споживання канабісу

Згідно з дослідженнями, канабідіол може зменшити прояв судом у пацієнтів з епілепсією. А ліки на основі канабісу можуть допомогти при розсіяному склерозі, хронічному болю та запальних захворюваннях кишківника. Однак нещодавній аналіз вчений показав, що хоча сполуки канабісу можуть бути корисними для людей з певними захворюваннями, приймання таких препаратів може викликати в інших людей побічні реакції.

Експерти проаналізували дані 100 досліджень, проведених з 2002 до 2022 року. В них вивчався вплив ліків на основі канабісу на здоров’я.

Виявилося, що вживання канабісу пов’язане з проблемами психічного та когнітивного здоров’я. Це підвищує ризик дорожньо-транспортних пригод серед водіїв. Споживання канабісу вагітними жінками може викликати порушення розвитку майбутньої дитини. Крім того, канабіс небезпечний для молодих людей, мозок яких ще розвивається.

Експерти переконливо радять не вживати канабіс у підлітковому віці. Також він протипоказаний людям з психічними розладами.

Це підтверджує дослідження науковців Школи громадської охорони здоров’я Колумбійського університету (США). Вони довели, що ті, хто споживає марихуану, мають високий рівень металів у крові та сечі. Фахівці пояснюють це тим, що марихуана може бути джерелом впливу свинцю та кадмію, які згубно діють на здоров’я людини.

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама