Вчені сказали, скільки кроків треба проходити щодня, щоб схуднути

Вчені сказали, скільки кроків треба проходити щодня, щоб схуднути

Щоденні прогулянки можуть зміцнити здоров’я та знизити ризик розвитку різних хронічних захворювань. Вони зміцнюють м’язи та суглоби, серцево-судинну систему. Знижують рівень холестерину, покращують обмін речовин та нормалізують кров’яний тиск.

Згідно зі статистикою, в середньому щорічно людина набирає 0,5–1 кг, що призводить до розвитку надмірної ваги та ожиріння. Змінити це легко. Для цього досить частіше гуляти, стверджують вчені Медичного центру Університету Вандербільта (США).

За допомогою програми All of Us National Institutes of Health вони проаналізували дані здоров’я та активності 6000 учасників у віці від 41 до 67 років. Кожен доброволець на час дослідження носив спеціальний трекер активності щонайменше 10 годин на день.

Люди, які пройшли в середньому 8200 кроків, змогли схуднути, менше страждали від апное уві сні, кислотного рефлюксу та депресії.

На думку вчених, люди з надмірною вагою можуть знизити ризик ожиріння на 64%, якщо щодня проходитимуть з 6000 до 11000 кроків.

— Однак не слід забувати, що чим більше кроків, тим краще, — зазначає керівник дослідження доктор Еван Бріттен, цитує портал Poradnik Zdrowie.

Важливо поєднувати регулярні прогулянки зі здоровим способом життя, включаючи правильне харчування та відмову від шкідливих звичок. Це допоможе не лише покращити фізичну форму, а й не допустити розвитку таких хронічних захворювань, як гіпертонія та цукровий діабет ІІ типу.

Дослідження опубліковано в журналі Nature Medicine («Природна медицина»).

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама