Вчені сказали, скільки потрібно часу, щоб звикнути до тренувань

Вчені сказали, скільки потрібно часу, щоб звикнути до тренувань

Вважається, що будь-яка звичка — будь це часте миття рук або заняття в тренажерному залі — викликає звикання протягом 21 дня. Проте американські вчені спростовують це твердження.

Дослідники Каліфорнійського технологічного інституту, університету Чикаго та Університету Пенсільванії проаналізували дані 3012 відвідувачів тренажерного залу. Усі вони протягом чотирьох років тренувалися близько 3 мілн разів. Паралельно експерти врахували, що 40 працівників лікарні за цей час вимили руки 100 млн разів. Виявилося, що для формування деяких навичок потрібно більше часу, ніж для інших.

— Всупереч поширеній думці, що до тренувань можна звикнути за 21 день, потрібні місяці, щоби виробити звичку ходити до спортзалу. І при цьому лише тижні, щоб виробити звичку мити руки в лікарні, — стверджує керівник дослідження Колін Камерер, передає Radio ZET.

Експерт стверджує, що звикання до нової діяльності потребує не лише часу та сил. Також важлива причина, через яку людина хоче щось змінити.

Вчені вивчили, чи впливає доба, чи день тижня на поведінку учасників. Виявилося, що дві третини користувачів тренажерного залу дотримувалися тих самих днів тижня. Особливо популярними були понеділок та вівторок. Щодо закріплення звички до фізичних вправ, то було підраховано, що на це йде від чотирьох до семи місяців. Цікаво, що медичним працівникам знадобилося лише кілька тижнів, щоб почати регулярно мити руки.

Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Постійний стрес є результатом нестабільної ситуаці...
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Діагностика зору – це комплексне дослідження, що д...
Реклама
Люксоптика
«Люксоптика» надає благодійну допомогу ліками на 1...
Користь та шкода глютену
Якщо ви довго шукали науково обґрунтовану інформац...
Реклама