Вчені сказали, як привернути увагу партнера

Вчені сказали, як привернути увагу партнера

Знайти свою «половинку» непросто. Жінки хочуть, щоб їхні чоловіки були щедрими та уважними. Чоловіки мріють про сексуально привабливі та доступні партнерки. Як досягти бажаного?

Найкраща тактика флірту

Вчені кафедри психології Норвезького університету науки та технології (НУНТ) спільно з колегами проаналізували різні види залицяння, а точніше флірту, та їх ефективність. Вони виявили, що найкращі тактики різняться залежно від статі та мети, тобто коротких чи тривалих стосунків.

Згідно з дослідженнями, жінки хочуть, щоб чоловіки мали гарне почуття гумору і були щедрими. А чоловіки вважають за краще, щоб жінки сміялися з їхніх жартів і здавалися «сексуально доступними».

— Чоловіки та жінки фліртують, щоб привернути увагу бажаного партнера, а в деяких випадках і для досягнення сексуального чи романтичного контакту, — пояснює професор кафедри психології НУНТ Лейф Едвард Оттесен Кеннейр, пише портал Fattoquotidiano.

Дослідники вважають, що жінки, які налаштовані на короткочасний флірт, мають чітко показати це своєму потенційному партнеру. У той час як чоловіки, які прагнуть тривалих і стабільних відносин, зможуть досягти успіху, якщо будуть щедрі. Це їм допоможе довше утримати партнерку.

Гумор — найкраща зброя

Гумор майже завжди та для всіх працює, стверджують вчені.

— Багато хто вважає, що вміння змусити жінку сміятися дозволяє чоловікові побудувати з нею довгострокові стосунки. Але це твердження справедливе і для дотепних жінок, які можуть таким чином привернути увагу кавалерів. Гумор — ефективна тактика флірту для обох статей, — зазначає Кеннейр.

Незважаючи на те, що гумор є серйозним атрибутом флірту, дослідники впевнені, що посмішка та зоровий контакт важливіші. Посмішка вважається однією з ознак привабливості. Вона створює позитивне враження та може привернути увагу. А зоровий контакт допомагає встановити зв’язок та створює відчуття взаємної уваги. Це може сприяти встановленню довірчих та тривалих відносин. 

Дослідження опубліковано у журналі Evolutionary Psychology («Еволюційна психологія»).

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Вчені ідентифікували білок, який допомагає зберегти ясність розуму навіть у похилому віці
З віком відбувається зниження когнітивних функцій,...
Зайва вага викликає у чоловіків занижену самооцінку та депресію: дослідження
За даними Всесвітньої організації здоров’я (ВООЗ),...
Реклама