Вчені сказали, який тип жіночої постаті подобається чоловікам

Вчені сказали, який тип жіночої постаті подобається чоловікам

Існує кілька типів жіночої фігури, які часто використовуються для класифікації особливостей статури. Ось деякі з них.

Амплітудна («пісочний годинник»). Цей тип фігури характеризується балансом між стегнами та плечима, а також вузьким поясом.

Яблучна. У цього типу фігури широкі плечі та груди, а також менш виражена талія. Основний обсяг знаходиться у верхній частині тіла.

Грушоподібна. Жінки з цим типом фігури мають вузькі плечі та груди, а широкі — стегна та сідниці. Верхня частина тіла зазвичай менша за обсягом, ніж нижня.

Прямокутна. У цього типу фігури немає явно вираженої талії, а плечі та стегна мають приблизно однакову ширину.

Перевернутий трикутник. Цей тип фігури характеризується широкими плечима та вузькими стегнами та сідницями.

Фахівці агентства маркетингових комунікацій Found опитали 1200 чоловіків віком від 25 до 55 років щодо того, які жінки їм подобаються. 81% респондентів зізналися, що віддають перевагу пишним жінкам, яких вважають жіночними (65%) та спокусливими (52%) у порівнянні з дамами модельної зовнішності. 

— Італійські чоловіки сьогодні хочуть бачити спокусливих партнерок, які дозволяють їм відчувати себе сильнішими, — говорить засновник агентства Саро Тровато, пише журнал Elle.

При цьому, за словами професора психології сексуального розвитку Університету La Sapienza в Римі Кьяри Сімонеллі, форми жінок не повинні бути великими.

— Чоловікам подобаються жінки з вузькими стегнами та акуратними грудьми. В цьому плані середземноморський тип фігури вважається самим привабливим, — розповідає Сімонеллі.

Слова експерта підтверджують п’ять найкращих секс-символів сучасності. Серед них: Діта фон Тіз (69%), Моніка Беллуччі (63%), Росселла Брешія (59%), Скарлетт Йоханссон (56%) і Белен Родрігес (51%).

Думку італійських фахівців поділяють американські колеги. Так, згідно з опитуванням, яке провели спеціалісти університетів Пітсбурга і Санта-Барбара, жінки з фігурами «пісочних годинників», тобто такі, у кого від природи вузька талія і круглі стегна, були більш бажаними чоловіками, ніж їх стрункі подруги.

Фігура «пісочний годинник», з вузькою талією та круглими стегнами, дійсно часто асоціюється з жіночністю та сексуальністю у багатьох культурах. Однак це не означає, що всі чоловіки віддають перевагу саме такому типу фігури. Смаки можуть бути індивідуальними та можуть відрізнятися у різних людей.

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама