Вчені створили препарат, який допомагає схуднути без фізичних вправ на 12% ваги

Ученые создали препарат, который помогает похудеть без физических упражнений на 12% веса

Фахівці Університету Флориди (США) розробили препарат SLU-PP-332 для лікування метаболічних захворювань, таких як ожиріння та діабет ІІ типу, а також для підтримки м’язової маси при схудненні та боротьбі з віковими змінами м’язів.

Препарат імітує метаболічні ефекти від фізичних вправ, стимулюючи обмінні в організмі. Він не пригнічує апетит, як інші ліки для схуднення. Це робить його безпечним для пацієнтів, які борються з зайвою вагою.

Експерти протестували препарат на мишах з ожирінням. Всім їм двічі на день давали SLU-PP-332 протягом місяця. За цей час миші без фізичних вправ або обмеження їжі втратили на 12% більше ваги, ніж гризуни, які не отримували препарат. При цьому у перших кількість жиру в організмі зменшилася вдесятеро у порівнянні з гризунами з контрольної групи. Також у них покращилася фізична витривалість — миші змогли бігати на 50% швидше, ніж до лікування. А чутливість їх тканин до інсуліну зросла.

Результати показали, що препарат допомагає схуднути без фізичних навантажень, підвищує фізичну витривалість та покращує чутливість до інсуліну. Ці ефекти можуть бути особливо важливими для людей з ожирінням та діабетом.

Також цікаво, що препарат здатний активувати ядерні сирітські рецептори естрогену (EER), що пов’язане з активацією метаболічних шляхів у енергомістких тканинах. Це відкриває нові перспективи лікування інших станів, таких як серцева недостатність.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама