Вчені вказали на зростання ризику певних захворювань після 50 років

Вчені вказали на зростання ризику певних захворювань після 50 років

50 років — це межа, яка відокремлює від ряду захворювань та недуг, що з’являються з віком. Усі вони пов’язані зі змінами в організмі.

Артеріальний тиск

За даними Клівлендської клініки (США), після 50 років ризик розвитку артеріальної гіпертензії становить 90%. Та на щастя, високий кров’яний тиск можна контролювати за допомогою медикаментів.

«Лікарі часто призначають декілька препаратів, які впливають на різні механізми цього захворювання. Щоб уникнути побічних ефектів, можна приймати низькі дози або комбінувати кілька активних речовин у препаратах», — пояснює доктор Семюел Дюрсо, директор Департаменту геріатричної медицини та геронтології Університету Джона Хопкінса.

Хвороби серця

Статистика показує, що в період з 2011 по 2016 рік смертність від хвороб серця серед людей віком від 45 до 60 років зросла на 1,5%.

«Це призвело до додаткової смертності 129 400 осіб у трудовому віці», — підкреслює доктор Аміт Кера, як його цитує портал Medonet.

За словами експерта, необхідно більше уваги приділяти профілактиці серцевих захворювань. Це допоможе запобігти тромбоемболії легеневої артерії, а також розвитку артеріальної гіпертензії та діабету 2 типу.

Порушення слуху

Перші ознаки порушення слуху можуть з’явитися після 40 років, що може вплинути на когнітивні здібності та спричинити депресію. Рання діагностика дозволить уникнути втрати слуху.

Порушення пам’яті

Зі старінням виникають порушення пам’яті, що є природним процесом і впливає на весь організм, включаючи мозок. Однак важливо бути уважним до таких проявів, оскільки вони можуть бути першими ознаками деменції.

Остеопороз

Остеопороз, дегенеративні зміни суглобів та ревматичні болі є наслідком зниження щільності кісток. Це може призвести до травм та ушкоджень. Тому лікарі рекомендують контролювати стан кісткової системи, щоб забезпечити її функціональність протягом тривалого часу.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама