Вчені знайшли формулу таблетки, яка дозволить схуднути без занять спортом

Дата створення: 27 Червня 2022
Дата оновлення: 19 Квітня 2023
Вчені знайшли формулу таблетки, яка дозволить схуднути без занять спортом

На думку авторів, це допоможе при лікуванні ожиріння

Американські фахівці Стенфордського медичного університету та Медичного коледжу Бейлора вивчили зв’язок між інтенсивною фізичною активністю та тимчасовим зниженням апетиту. Їх цікавило, чи можна знизити апетит, як це відбувається у спортсменів одразу після тренування.

В результаті досліджень вчені виявили лактат та феніланін, які відповідальні за зниження апетиту. Ці молекули є невід’ємною частиною метаболічного процесу і були використані для синтезу Lac-Phe, амінокислоти, яка дозволить схуднути всім, хто не має можливості займатися спортом, як, наприклад, літні та хворі на кардіопатію.

Ефективність Lac-Phe було перевірено на лабораторних мишах. У гризунів з ожирінням, які отримували амінокислоту, спостерігалося зниження споживання їжі до 50% та, відповідно, ваги. Після десяти днів терапії у мишей ще зменшилася маса тіла, і вони стали краще переносити глюкозу. Вчені пояснюють це наявністю ферменту CNDP2, який був виявлений у ссавців.

Вчені вважають, що їхнє відкриття дозволить створити препарат для лікування ожиріння.

— Є хворі, які через низку причин не можуть виконувати достатню кількість фізичних вправ. Наявність такого медикаменту дозволить їм не лише схуднути, а й запобігти розвитку остеопорозу, серцево-судинних та інших захворювань, — наголошує керівник дослідження, доктор Юн Сюй, пише GreenMe.

Читайте також: 5 продуктів, які змусять «танути» зайвий жир на боках

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама