«Велике будівництво» на Закарпатті: завершує реконструкцію Закарпатського протипухлинного центру та районної лікарні м. Берегове

«Велике будівництво» на Закарпатті: завершує реконструкцію Закарпатського протипухлинного центру та районної лікарні м. Берегове

Реконструкція Закарпатського протипухлинного центру завершена вже на 98%. Про це проінформували в Міністерстві розвитку громад та територій. Капітальний ремонт відділення променевої терапії вже завершено.

Особливо важливо відмітити, що після реконструкції в Закарпатському протипухлинному центрі буде працювати найсучасніший медичний лінійний прискорювач, який вдалося закупити за кошти державного бюджету в рамках програми Президента країни «Велике будівництво». Як відмічають в Мінрегіон, наявність даного обладнання дасть можливість людям з онкологічними хворобами проводити променеву терапію на найсучаснішому обладнанні.

Також згідно програми «Велике будівництво» активними темпами провадиться реконструкція районної лікарні м. Берегове. В ході цього проекту йде будівництво нових дитячих відділень лікарні – хірургічного, пологового та реанімаційного. Крім цього будуються три реанімаційні блоки. Другий корпус лікарні за кошти державного бюджету буде оснащено найсучаснішим медичним діагностичним обладнанням.

Нещодавно «МП» інформувала також, що в рамках програми «Велике будівництво»  повністю модернізоване приймальне відділення екстреної медичної допомоги запрацювало в Сумах.

Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Вітаміни при ГРВІ
Які вітаміни найчастіше призначають при ГРВІВітамі...
Лікування ГРВІ в домашніх умовах
Симптоми ГРВІЯк лікувати ГРВІ в домашніх умовах — ...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама