«Велике будівництво»: Паркінг для машин швидкої допомоги збудовано на Полтавщині

Дата створення: 09 Листопада 2021
Дата оновлення: 15 Квітня 2023
«Велике будівництво»: Паркінг для машин швидкої допомоги збудовано на Полтавщині

Програма «Велике будівництво» будує не тільки лікарні, відділення екстреної медичної допомоги, а й потрібні для їх роботи інфраструктурні об’єкти. Так, на початку листопада 2021 р. у Полтавській області було запущено в експлуатацію новий підземний паркінг для машин швидкої допомоги.

У Полтавській обласній адміністрації уточнили, що паркінг розташований в обласному центрі – м. Полтава, а кошти на його будівництво, в рамках програми «Велике будівництво» Президента України Володимира Зеленського виділені з державного та обласного бюджетів. Сума витрачених коштів на будівництво паркінгу складає 88,9 млн грн.

В обладміністрації пояснили, що місце розташування паркінгу дуже зручне для машин швидкої допомоги, оскільки вибір місця будівництва був не випадковим. Його збудували там, де раніше було місце старого гаража, де зупинялися всі машини швидкої допомоги міста.

«Площу нового паркінгу збільшено майже у два рази – до 2400 квадратних метрів», – розповіла пресслужба ОДА.

Наразі паркінг може вмістити до 50 «швидких». Там було обладнано диспетчерську, підйомник для огляду технічного стану машин, а також кімнати відпочинку для водіїв. Приміщення з’єднане переходом до центру екстреної медичної допомоги. На даху об’єкту було створено міні парк для пацієнтів нового обласного кардіоцентру, який було зведено минулого року також у рамках «Великого будівництва».

«МП» також писала, що у рамках програми «Велике будівництво» модернізували центральну лікарню у м. Тульчин Вінницької області.

Stadnik-Anna
Автор: Ганна Стаднік
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама