Від гіпергідрозу врятує шавлія: лікар

Від гіпергідрозу врятує шавлія: лікар

Гіпергідроз, або підвищена пітливість, у спеку — цілком нормальне явище. Якщо він не є симптомом захворювання, то впоратися з ним можна за допомогою такого лікувального засобу як шавлія.

Протягом століть цілителі використовували шавлію при лікуванні головного болю, травних захворювань, депресії та ін. Наукові дослідження підтверджують його лікувальні засоби, які можуть допомогти при гіпергідрозі та клімаксі.

— Вважається, що активні хімічні речовини шавлії можуть регулювати нейрорецептори та нейротрансмітери у головному мозку. Це зменшує регуляцію температури тіла і, таким чином, обмежує потовиділення, — пояснює президент Британського товариства фітотерапії доктор Кріс Естерідж, передає Radio ZET.

Дослідження також показали, що шавлія може допомогти при фізичних та психічних недугах, пов’язаних з менопаузою. Йдеться про так звані «припливи». Щоденне використання настою шавлії протягом двох місяців значно зменшує інтенсивність «припливів».

Шавлія можна приймати у вигляді настоїв і відварів, а свіже листя додавати в їжу. Однак перед застосуванням шавлії слід порадитись з лікарем.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІЛікарські препарати при тяжких...
ГРВІ у дітей
Поширеність респіраторних вірусівПричини частих ГР...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама