Відомий біолог розповів, як у 53 роки виглядати на 43

Дата створення: 22 Березня 2023
Дата оновлення: 21 Квітня 2023
Відомий біолог розповів, як у 53 роки виглядати на 43

Американський 53-річний вчений Девід Сінклер виглядає молодшим за свій вік на десять років. За його словами, для цього достатньо дотримуватися простих правил, виконання яких допоможе кожному уповільнити процес старіння

1. Тренуйтеся тричі на тиждень

Основою багатьох антивікових програм є фізичні вправи. Вони покращують поставу, сприяють схудненню, зміцнюють серцево-судинну систему організму та знижують ризик виникнення запальних процесів.

Доктор Девід Сінклер радить виконувати аеробні вправи тричі на тиждень. Це може бути плавання, їзда велосипедом, швидка ходьба або біг. Центри з контролю та профілактики захворювань США (CDC) рекомендують тренуватися не менше 150 хвилин на тиждень або 30 хвилин на день.

2. Дотримуйтесь уривчастого голодування

Обмеження споживання калорій підвищує чутливість до інсуліну, захищає від діабету та допомагає клітинам вивести токсини. Лікар радить обмежувати свою їжу всього кількома годинами на день. Це допоможе уповільнити процес старіння.

3. Пийте зелений чай

Японський зелений чай матча містить багато антиоксидантів, які захищають клітини від пошкодження вільних радикалів. Це захищає організм від розвитку запальних та онкологічних захворювань. Крім того, матча має протизапальні властивості. Тому біолог Гарвадського університету Девід Сінклер радить пити його двічі на день.

4. Уникайте стресів

Сильні негативні емоції призводять до виникнення хронічного стресу. Це може спровокувати розвиток хронічних запалень та багатьох небезпечних захворювань, у тому числі серця, судин та кишківника. Хронічний стрес також може викликати зміни у клітинах, прискорюючи їхнє старіння. Щоб виправити це, доктор Девід Сінклер радить кілька хвилин на день медитувати. Це допоможе зняти стрес та заспокоїтися.

Читайте також: Дієтолог розповів, які сорти чаю допомагають схуднути

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама