ВООЗ готується до чергової пандемії

Дата створення: 23 Травня 2023
Дата оновлення: 23 Травня 2023
ВООЗ готується до чергової пандемії

Згідно з офіційною позицією Всесвітньої організації здоров’я (ВООЗ), пандемія COVID-19, яка була оголошена у 2020 році, завершилася 5 травня 2023 року. Тим часом голова ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус вже закликає до підготовки до наступної пандемії

Наразі у Женеві (Швейцарія) відбувається сесія Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я. На зустрічі представники 194 країн-членів ВООЗ обговорюють методи ефективної боротьби з пандеміями, які з’являться у майбутньому. Також визначається бюджет на 2024–2025 роки. Договір про пандемію має бути ратифіковано вже 2024 року.

Тедрос Аданом Гебреєсус зазначив, що момент перепочинку після пандемії COVID-19 може стати найкращим часом для підготовки до наступної пандемії. За багатьма прогнозами, така ситуація, як новий вірус, що загрожує світові, рано чи пізно неминуча.

ВООЗ відстежує небезпеку небезпечних патогенів. У Китаї спостерігаються загрози, пов’язані з вірусом H3N8, в Індії та сусідніх країнах викликає занепокоєння вірус Ніпах. Тому так важливо правильно підготуватись до них та уникнути помилок, допущених під час пандемії COVID-19.

medpravda
Автор: Редакція Медправда
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама