ВООЗ: нова епідемія підвищує ризик розвитку інсульту

ВООЗ: нова епідемія підвищує ризик розвитку інсульту

Самотність називають хворобою цивілізації. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) хоче запобігти появі епідемії самотністі. З цією метою була створена Комісія із соціальних зв’язків, яка діятиме протягом трьох років. Її місія полягає у створенні глобальної програми, що включає ініціативи та дії, що сприятимуть розвитку соціальних контактів та покращенню якості життя.

Представник комісії, хірург Вівек Мурті, пояснив, що почуття самотності має такий самий вплив на погіршення здоров’я, як і викурювання 15 цигарок на день. За його словами, глобальна епідемія самотності може мати найгірші наслідки, ніж ожиріння та відсутність фізичної активності.

ВООЗ заявила, що самотність, ізоляція та недостатній соціальний контакт є поширеними проблемами у сучасному світі. Це також наслідки пандемії COVID-19 року, яка вплинула на взаємостосунки людей.

— Люди, які не мають достатньо міцних соціальних зв’язків, більш схильні до інсульту, тривожності, деменції, депресії, суїциду та інших захворювань, — заявив директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус, цитує портал Poradnik Zdrowie.

Передбачається, що у цивілізованих країнах живуть самотніші люди. Доктор Мурті навів показники, які ясно показують, що кожна четверта людина похилого віку також бореться з самотністю в інших частинах світу. Згідно з дослідженням, від 5% до 15% підлітків в Африці відчувають самотність, у порівнянні з середнім показником Європи в 5,3%.

Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Вітаміни при ГРВІ
Які вітаміни найчастіше призначають при ГРВІВітамі...
Лікування ГРВІ в домашніх умовах
Симптоми ГРВІЯк лікувати ГРВІ в домашніх умовах — ...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама