ВООЗ: підсолоджувачі не допомагають при схудненні

ВОЗ: подсластители не помогают при похудении

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) не рекомендує використовувати підсолоджувачі з невеликою кількістю калорій або без них для схуднення або зниження ризику захворювань

Рекомендації ВООЗ засновані на систематичному огляді досліджень, згідно з якими використання підсолоджувачів «не приносить користі зниження жирових відкладень у дорослих або дітей». При цьому, зазначають експерти, замінники цукру мають побічні ефекти. Вони підвищують ризик розвитку серцево-судинних захворювань та діабету, а також смертності у дорослих.

Рекомендації поширюються на всіх людей, за винятком хворих на діабет, і включають усі синтетичні некалорійні підсолоджувачі, серед яких аспартам, сахарин, сукралоза, стевія та її похідні. Рекомендації ВООЗ не поширюються на засоби особистої гігієни, що містять ці речовини, такі як зубна паста або ліки, а також низькокалорійні цукри.

— Заміна вільних цукрів підсолоджувачами, які не містять цукор, не допомагає контролювати вагу у довгостроковій перспективі. Людям необхідно розглянути інші способи скорочення споживання вільних цукрів, такі як споживання фруктів чи несолодких продуктів та напоїв, — зазначив директор ВООЗ з питань харчування та продовольчої безпеки Франческо Бранка, повідомляє інформаційне агентство ANSA.

Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама